Year Home School Student and Class Guest at Faculty Advisor
2020 Rowan Amanda Butler '22 Colgate Jeff Bary
2020 Vassar Kira Nolan '21 Colgate Jeff Bary
2020 Wellesley Hannah Stickler '22 Vassar Colette Salyk
2020 Colgate Tony Yap '22 Wesleyan Bill Herbst
2020 Swarthmore Wilber Dominguez '22 Haverford David Stark
2020 U. Mass. Boston Erik Drybread '21 Williams Anne Jaskot
2020 St. Anselm Emma Goulet '23 Wesleyan Seth Redfield
2020 Vassar Emily Frank '21 Haverford David Stark
2019 Williams Lauren Fossel '22 Middlebury Eilat Glikman
2019 Wellesley Lindsey Gordon '21 Middlebury Eilat Glikman
2019 Bryn Mawr Lamiaa Dakir '20 Swarthmore David Cohen
2019 Bryn Mawr Elizabeth Warrick '21 Swarthmore Eric Jensen
2019 Colgate Elaine Wang '21 Wesleyan Roy Kilgard
2019 SUNY New Paltz Olivia Koren '20 Wesleyan Roy Kilgard
2019 Williams Patricia Fofie '21 Haverford Karen Masters
2019 Cal State Sean Dillon '20 Haverford Karen Masters
2018 Swarthmore Karina Cooper '20 Wesleyan Roy Kilgard
2018 Middlebury Sadie Coffin '19 Wesleyan Roy Kilgard
2018 Middlebury Diego Garcia '20 Wesleyan Meredith Hughes
2018 Williams Ethan Lopes '20 Colgate Jonathan Levine
2018 Wellseley Nicole Tan '20 Colgate Jeff Bary
2018 Wesleyan Allison Quintana '19 Colgate Jeff Bary
2018 Swarthmore Rhys Manley '20 Colgate Jeff Bary
2018 Siena Daniel Finnegan '19 Haverford Karen Masters
2018 Lycoming Kayla Nowak '20 Haverford Dan Grin
2018 Dickinson Aidan Pidgeon '20 Vassar Colette Salyk
2017 Indiana U. of Penn Stephanie Bachmann '17 Wesleyan Seth Redfield
2017 Colgate Ian Bania '19 Wesleyan Bill Herbst
2017 Macalaster Alyssa Butalek '20 Wesleyan Kevin Flaherty
2017 Colgate Katie Chapman '19 Wesleyan Bill Herbst
2017 Williams Nicole Ford '20 Wellesley Kim McLeod
2017 Vassar Genevieve Markees '18 Wellesley Kim McLeod
2017 Wellesley Maura Shea '20 Haverford Dan Grin
2017 Haverford Nicholas Sweeney '19 Swarthmore Tristan Smith
2016 Haverford Chris Garling '17 Colgate Jeff Bary
2016 Agnes Scott Sarah Reid '18 Colgate Jeff Bary
2016 Bridgewater State Samantha Boni '18 Colgate Tom Balonek
2016 Swarthmore Nathaniel Peters '18 Middlebury Eilat Glikman
2016 Wellesley Sarah Vannah '17 Vassar Colette Salyk
2016 Colgate Leah Jenks '17 Vassar Debbie Elmegreen
2016 Colgate Kara Jaramillo '18 Wellesley Wes Watters
2016 Middlebury Roo Weed '19 Wesleyan Roy Kilgard
2016 Colgate Carolyn Morris '17 Wesleyan Seth Redfield
2015 Haverford Derrick Carr '18 Wellesley Kim McLeod
2015 Wesleyan Aylin Garcia Soto '18 Williams Steve Souza
2015 Williams James Hughes '18 Swarthmore Eric Jensen
2015 Wellesley Carol Hundal '18 Middlebury Eilat Glikman
2015 Colgate Max Kurzner '17 Wellesley Steve Slivan
2015 Vassar Caitlin Rose '17 Colgate Tom Balonek
2015 Wellesley Anaea Rose '17 Wesleyan Meredith Hughes
2015 Bowdoin Henry Daniels-Koch '17 Middlebury Eilat Glikman
2014 Colgate Lindsay DeMarchi '16 Wesleyan Kevin Flaherty
2014 Wesleyan Trevor Dorn-Wallenstein '15 Colgate Jeff Bary
2014 Vassar Angelica Rivera '15 Colgate Jeff Bary
2014 Colgate Claire Freehafer '15 Vassar Fred Chromey
2014 Wesleyan Conor Hunt '16 Haverford Beth Willman
2014 Swarthmore Catherine Martlin '15 Wesleyan Roy Kilgard
2014 Williams Anneliese Rilinger '17 Colgate Tom Balonek
2014 Muhlenberg Kathryn Kooistra '15 Middlebury Eilat Glikman
2014 Whitman David Ball '15 Haverford Desika Narayanan
2014 Middlebury Adam Schiff '15 Williams Jay Pasachoff
2013 Bryn Mawr Estella Barbosa de Souza '14 Wesleyan Seth Redfield
2013 Wellesley Gillian Beltz-Mohrmann '16 Williams Steve Souza
2013 Haverford Daniel DeLuzio '15 Colgate Jeff Bary
2013 Wellesley Kayla Benzaid '15 Vassar Fred Chromey
2013 Vassar Zeeve Rogoszinski '14 Williams Jay Pasachoff
2013 Colgate Alyssa Sokol '14 Wesleyan Adam Jensen
2013 Broward College Franciso Encalada '15 Wesleyan Meredith Hughes
2013 Union Will Harney '15 Wesleyan Meredith Hughes
2013 Bates Rachel Pederson '14 Wesleyan Bill Herbst
2012 Wesleyan Eric Edelman '13 Williams Jay Pasachoff
2012 Colgate Michael Fusco '13 Wesleyan Seth Redfield
2012 Wesleyan Kerry Klemmer '13 Wellesley Kim McLeod
2012 East Stroudsburg St. Amy Tulay '13 Wellesley Kim McLeod
2012 Wellesley Lucia Perez '14 Middlebury Frank Winkler
2012 Wesleyan Mark Popinchalk '13 Vassar Debbie Elmegreen
2012 Haverford Sarah Sofia '14 Wesleyan Adam Jensen
2012 Colgate Alyssa Sokol '14 Wellesley Steve Slivan
2012 Wellesley Carolyn Thayer '14 Colgate Tom Balonek
2012 Wesleyan Lily Zucker '14 Colgate Tom Balonek
2012 Union College Vaishali Parkash '14 Wesleyan Roy Kilgard
2011 Haverford Erica Hopkins '14 Colgate Tom Balonek
2011 Wesleyan Ben Tweed '13 Colgate Jeff Bary
2011 Colgate Lauren Bearden '14 Vassar Fred Chromey
2011 Bennington Rebecca Nakaba '13 Haverford Beth Willman
2011 Beloit Samuel Storck-Post '12 Haverford Beth Willman
2011 Vassar Scott Allen '12 Wesleyan Bill Herbst
2011 Bowdoin Melanie Pinette '12 Wesleyan Bill Herbst
2011 Middlebury Joseph Putko '13 Vassar Debbie Elmegreen
2011 Vassar Yaron Teich '13 Williams Steve Souza
2011 Middlebury Matthew Grossman '13 Wellesley Kim McLeod
2011 Haverford Jacob Gilbert '12 Swarthmore Eric Jensen
2011 Wesleyan David Amrhein '12 Williams Jay Pasachoff
2010 Middlebury Alice Bennett '11 Wesleyan Bill Herbst
2010 Swarthmore Josh Sokol '11 Wesleyan Bill Herbst
2010 Williams Sara Dwyer '11 Wesleyan Bill Herbst
2010 Hunter Vivienne Baldassare '12 Williams Karen Kwitter
2010 Villanova Brian Kirk '11 Williams Karen Kwitter
2010 Haverford Erin Boettcher '12 Williams Steve Souza
2010 Wesleyan Craig Malamut '12 Williams Jay Pasachoff
2010 Cal State LA Tzitlaly Barajas '12 Swarthmore David Cohen
2010 Vassar Justin Rupert '12 Colgate Tom Balonek
2009 WPI Cailah DeRoo '11 Swarthmore Eric Jensen
2009 Wesleyan Paul Hegel '10 Colgate Tom Balonek
2009 Williams Matt Hosek '12 Wellesley Steve Slivan
2009 Swarthmore Andrew Koontharana '11 Williams Karen Kwitter
2009 Colgate Steven Mohammed '11 Wellesley Kim McLeod
2009 Bennington Meredith Muller '10 Middlebury Frank Winkler
2009 Alfred U. Ben Placek '10 Wesleyan Roy Kilgard
2009 Kent St. U. Shannon Stefl '10 Haverford Bruce Partridge
2009 Wellesley Nell Byler '11 Wesleyan Bill Herbst
2009 Vassar Timothy Taber '11 Colgate Tom Balonek
2009 Vassar Rachel Wagner-Kaiser '10 Williams Jay Pasachoff
2009 Vassar Andrew Yau '10 Wesleyan Bill Herbst
2008 Rochester Daniel DeLahunta '11 Swarthmore Ari Heinze
2008 Wesleyan Marshall Johnson '11 Vassar Ally Sheffield
2008 Middlebury Jillian Garber '10 Wellesley Dick French
2008 Williams David Oakley '11 Wellesley Dick French
2008 Allegheny Nate Rieders '09 Wesleyan Bill Herbst
2008 Colgate Michael Peterson '10 Vassar Debbie Elmegreen
2008 Swarthmore Matthew Baldwin '10 Williams Jay Pasachoff
2008 Williams Emma Lehman '10 Swarthmore Eric Jensen
2008 Williams Caroline Tam '11 Colgate Tom Balonek
2008 Siena Trevor Quirk '09 Colgate Tom Balonek
2007 Swarthmore Erin Martell '09 Wellesley Kim McLeod
2007 Wesleyan Karlen Shahinyan '10 Vassar Debbie Elmegreen
2007 WPI Cliff Harvey '08 Williams Karen Kwitter
2007 Wesleyan Evan Tingle '08 Williams Jay Pasachoff
2007 RPI Auralee Morin '10 Colgate Tom Balonek
2007 Wellesley Kirsten Levandowski '10 Colgate Tom Balonek
2007 Gustavus Kathleen DeWahl '08 Wesleyan Bill Herbst
2007 Bryn Mawr Faith Pilacik '09 Wesleyan Bill Herbst
2007 Colgate Erin Scott '09 Vassar Fred Chromey
2007 Wheaton Alex Shvonski '08 Vassar Fred Chromey
2006 Wellesley Amanda Zangari '08 Vassar Fred Chromey
2006 Wellesley Talia Sepersky '08 Colgate Tom Balonek
2006 Wellesley Kelly Wallenstein '07 Wesleyan Ed Moran
2006 Wesleyan Chris Dieck '07 Haverford Bruce Partridge
2006 WPI Eric Scheid '08 Wesleyan Bill Herbst
2006 Vassar David Vollbach '07 Wesleyan Bill Herbst
2006 Williams Katie Stack '08 Wellesley Dick French
2006 Colgate Brendan Mullan '07 Vassar Debbie Elmegreen
2006 Fisk Matthew Richardson '08 Swarthmore Eric Jensen
2006 Wesleyan Rangga Budoyo '08 Williams Jay Pasachoff
2006 Haverford Peter O'Malley '08 Williams Karen Kwitter
2006 Haverford Joseph Coish '09 Middlebury Frank Winkler
2005 St. John's College Kevin Grizzard '06 Swarthmore David Cohen
2005 Vassar Maria Fernandez '07 Wesleyan Ed Moran
2005 Oberlin James Atwood '07 Middlebury Steve Ratcliff
2005 Vassar Thomas Ferguson '07 Middlebury Steve Ratcliff
2005 Bryn Mawr Christine Forsyth '07 Colgate Tom Balonek
2005 Swarthmore Jennifer Yee '07 Williams Jay Pasachoff
2005 Swarthmore Blair Reaser '07 Middlebury Frank Winkler
2005 Hamilton Alice Francis '06 Wesleyan Bill Herbst
2005 Middlebury Stella Nordhagen '06 Wesleyan Bill Herbst
2005 Swarthmore Michael Kuhn '07 Wesleyan John Salzer
2005 Wesleyan Matthew Johnson '07 Williams Karen Kwitter
2005 Williams Shelby Kimmel '08 Wellesley Kim McLeod
2004 Swarthmore Eliza Blair '07 Middlebury Steve Ratcliff
2004 Swarthmore Michael Kuhn '07 Vassar Fred Chromey
2004 Vassar Steve Gilhool '05 Haverford Bruce Partridge + Froney Crawford
2004 Wesleyan Gabe Roxby '06 Haverford Bruce Partridge + Froney Crawford
2004 Wesleyan Doug Rubin '06 Vassar Debbie Elmegreen
2003 + 2004 Swarthmore Saurav Dhital '06 Haverford + Wesleyan Froney Crawford + Bill Herbst
2003 + 2004 Bryn Mawr Kayla Gaydosh '05 Wesleyan + Williams Bill Herbst + Jay Pasachoff
2003 Colgate Joe Martin '04 Wesleyan John Salzer
2003 Haverford Megan Roscioli '05 Williams Karen Kwitter
2003 Haverford Clara Sheets '06 Vassar Debbie Elmegreen
2003 Middlebury Laura Eckelman '05 Wellesley Steve Slivan
2003 Vassar Manette Sandor '04 Colgate Tom Balonek
2003 Swarthmore Supreet Sidhu '05 Haverford Juan Cabanela
2003 Wellesley Wendy Hawley '05 Wesleyan Bill Herbst
2003 Williams Joseph Gangestad '06 Colgate Tom Balonek 
2002 + 2003 Williams Martin Mudd '04 Haverford + Swarthmore Juan Cabanela + Jensen/Cohen
2002 + 2003 Haverford Peter Forshay '05 Colgate + Williams Tom Balonek + Jay Pasachoff
2002 Colgate Emily Fryer '03 Middlebury Steve Ratcliff
2002 Bryn Mawr Mansi Manoj Kasliwal '05 Williams Jay Pasachoff
2002 Middlebury Mun Keat Chan '03 Williams Karen Kwitter
2002 Vassar Sarah Tackett '03 Wesleyan Bill Herbst
2002 Wellesley Chelsea Tiffany '04 Haverford Froney Crawford 
2002 Wesleyan Naomi Goldenson '05 Wellesley Kim McLeod
2002 Wesleyan Mary Hui '05 Swarthmore Eric Jensen
2002 Wesleyan Sam Leitner '05 Vassar Debbie Elmegreen
2002 Williams Terry Ann Suer '05 Colgate Tom Balonek
2001 Bryn Mawr Elizabeth Allocco '02 Middlebury Steve Ratcliff
2001 Wesleyan Michael Bodel '03 Vassar Debbie Elmegreen
2001 Colgate Michelle Caler '02 Haverford Bruce Partridge
2001 Wellesley Carolyn Cardamone '02 Swarthmore David Cohen
2001 Wesleyan Roger Cohen '03 Williams Karen Kwitter
2001 Vassar Iulia Deneva '03 Wesleyan Kathryn Johnston
2001 Swarthmore Roban Hultman Kramer '03 Williams Jay Pasachoff
2001 Middlebury Claudine Reith '03 Colgate Tom Balonek
2001 Wesleyan Jessica Werk '03 Haverford Steve Boughn
2000 + 2001 Wellesley Francesca D'Arcangelo '03 Colgate + Middlebury Tom Balonek + Frank Winkler
2000 Williams Bethany Cobb '02 Middlebury Frank Winkler
2000 Haverford Candice Shih '01 Wesleyan Bill Herbst
2000 Middlebury Gaurav Gupta '01 Haverford Steve Boughn
2000 Vassar Jason Ostenson '02 Williams Jay Pasachoff
2000 Williams Joel Iams '01 Vassar Debbie Elmegreen
2000 Williams Kathleen Gibbons '03 Colgate Tom Balonek
2000 Colgate Mariah Lyndaker '01 Middlebury Frank Winkler
2000 Williams Rossi Djagalov '02 Wesleyan Ata Sarajedini
2000 Wesleyan Sun Mi Chung '02 Williams Karen Kwitter
2000 Middlebury Tara Gokas '01 Wesleyan Ata Sarajedini
1999 Middlebury Alexandru Ene '02 Williams Jay Pasachoff
1999 Swarthmore Allyn Dullighan '01 Wellesley Priscilla Benson
1999 Haverford Andreas Voellmy '01 Swarthmore John Gaustad
1999 Wellesley Anne Springsteen '01 Vassar Jamie Lombardi
1999 Wesleyan Arianne Donar '01 Swarthmore Eric Jensen
1999 Bryn Mawr Beth Lindsey '00 Wesleyan John Salzer
1999 Williams Duane Lee '01 Wesleyan Vicki Sarajedini
1999 Wellesley Gillian Curran '01 Wesleyan Bill Herbst
1999 Wesleyan Hugh Crowl '00 Williams Karen Kwitter
1999 Colgate Meredith Tanguay '02 Wellesley Priscilla Benson
1999 Colgate Michael Fine '02 Vassar Debbie Elmegreen
1999 Haverford Ray Kreswell Neeley '01 Wesleyan Ata Sarajedini
1999 Vassar Theresa Brandt '02 Colgate Tom Balonek
1998 + 1999 Williams Daniel B. Seaton '01 Swarthmore + Haverford John Gaustad + Partridge/Haarsma
1998 Vassar Benjamin Knowles '99 Williams Jay Pasachoff
1998 Middlebury Dan Graham '01 Wellesley Dick French
1998 Wellesley Demerese Salter '00 Vassar Debbie Elmegreen
1998 Vassar Elizabeth McGrath '01 Colgate Tom Balonek
1998 Wellesley Erika Reinfeld '01 Vassar Fred Chromey
1998 Vassar Kate Eberwein '00 Wesleyan Bill Herbst
1998 Wesleyan Lael Hebert '00 Wellesley Priscilla Benson
1998 Williams Sara Kate May '00 Middlebury Frank Winkler
1997 + 1998 Vassar Erin Condy '99 Wesleyan + Wellesley John Salzer + Kim McLeod
1997 + 1998 Colgate Kelli Corrado '99 Vassar + Williams Fred Chromey + Karen Kwitter
1997 + 1998 Wellesley Kerrie McKinstry '99 Williams + Wesleyan Karen Kwitter + Caryl Gronwall
1997 Middlebury Becky Walldroff '98 Wesleyan Bill Herbst
1997 Bryn Mawr Carolina Artacho Guerra '99 Wellesley Lee Hawkins
1997 Wesleyan Eli Beckerman '99 Colgate Tom Balonek
1997 Vassar Jessica Sawyer '99 Wellesley Priscilla Benson
1997 Swarthmore Katherine Jane Hall '99 Wellesley Richard French
1997 Wellesley Katie Antypas '99 Vassar Debra El megreen
1997 Vassar Mike Santos '99 Wesleyan John Salzer
1997 Colgate Tim Glotch '99 Williams Stephan Martin
1996 + 1997 Vassar Brad Bissell '98 Haverford +Williams Bruce Partridge + Jay Pasachoff
1996 + 1997 Williams Laura Brenneman '99 Colgate + Wesleyan Tom Balonek + Caryl Gronwall
1996 Wellesley Aditi Rao '99 Williams Karen Kwitter
1996 Swarthmore Alison Schirmer '97 Colgate Tom Balonek
1996 Colgate Dan Marshall '98 Vassar Debra Elmegreen
1996 Colgate Ian Hoffman '98 Wellesley Lee Hawkins
1996 Colgate Jonathan Wong '97 Haverford Stephen Boughn
1996 Bryn Mawr Karla Solheim '99 Williams Debra Maraziti and Stephen Martin
1996 Wellesley Kate Butler '98 Middlebury Frank Winkler
1996 Colgate Laurel Brown '99 Wellesley Priscilla Benson
1996 Haverford Lynn Raschke '98 Swarthmore John Gaustad
1996 Colgate Mathew Pickard '98 Williams Jay Pasachoff
1995 + 1996 Williams Robert Wittenmyer '98 Vassar +Wesleyan Debra Elmegreen + Bill Herbst
1995 Wellesley Alex Ware '96 Wesleyan John Salzer
1995 Williams Christina Reynolds '98 Colgate Tom Balonek
1995 Colgate David Berger '97 Wellesley Lee Hawkins
1995 Swarthmore Erik Rosolowsky '98 Wellesley Priscilla Benson
1995 Colgate Jennifer Heldmann '98 Williams Debbie Maraziti
1995 Vassar Makeda Smith '98 Middlebury Frank Winkler
1995 Williams Nat Farny '98 Swarthmore John Gaustad
1995 Wesleyan Nick Harrison '97 Vassar Fred Chromey
1995 Vassar Rana Nichols-Kiley '97 Williams Jay Pasachoff
1995 Wesleyan Scott Randall '97 Middlebury Steve Ratcliff
1995 Colgate Stacey Davis '97 Wesleyan Bill Herbst
1994 + 1995 Colgate Daniel B. Pierkowski '96 Vassar + Williams Debra Elmegreen + Karen Kwitter
1994 + 1995 Haverford Jed Stamas '96 Wesleyan + Middlebury Bill Herbst + Frank Winkler
1994 Wellesley Catherine Sinnott '95 Wesleyan John Salzer
1994 Wesleyan Chris Mazzurco '96 Williams Karen Kwitter
1994 Colgate David Helms '95 Wellesley Hank Donnelly
1994 Vassar Elizabeth Woodcock '96 Wellesley Priscilla Benson
1994 Colgate Eric Spaulding '96 Williams Jay Pasachoff
1994 Colgate Jeff Kern '95 Vassar Fred Chromey
1994 Wellesley Katrin Hagemann '96 Swarthmore Rhodri Evans
1994 Williams Kyle Downey '96 Wellesley Lee Hawkins
1994 Bryn Mawr Makiko Sakai '95 Colgate T om Balonek
1994 Swarthmore Peter Sollins '97 Wellesley Priscilla Benson
1993 + 1994 Vassar Leslie Sherman '95 Wesleyan + Haverford John Salzer + Jon Marr
1993 Williams Brett Schneider '94 Swarthmore John Gaustad
1993 Swarthmore Charles Danforth '95 Middlebury Stephen Ratcliff
1993 Colgate Christi Tremonti '94 Williams Jay Pasachoff
1993 Williams Christopher Welch '94 Wellesley Priscilla Benson
1993 Williams Jason DeLuce '95 Colgate Thomas Balonek
1993 Colgate Jennifer Bastolla '95 Swarthmore Wulff Heintz
1993 Wesleyan Lisa Radice '95 Vassar Debra Elmegreen
1993 Wesleyan Matt Schmitt '94 Middlebury Frank Winkler
1993 Wesleyan Oliver DeWolfe '95 Williams Karen Kwitter
1992 + 1993 Bryn Mawr Susan Keener '94 Wellesley + Wesleyan Richard French + William Herbst
1992 + 1993 Wesleyan Philip Choi '95 Williams + Vassar Karen Kwitter + Fred Chromey
1992 Middlebury Brian DeChristopher '94 Wellesley Priscilla Benson
1992 Colgate Chris Strom '94 Swarthmore Wulff Heintz
1992 Wellesley Cornelia Lang '95 Vassar Debra Elmegreen
1992 Wesleyan Daniel Law '94 Vassar Frederic Chromey
1992 Wesleyan Douglas McElroy '94 Middlebury Stephen Ratcliff
1992 Vassar Laura-Ann Ruocco '95 Haverford Stephen Boughn
1992 Vassar Liana Johnson '93 Wesleyan John Salzer
1992 Vassar Milind Sharma '93 Wesleyan William Herbst
1992 Wesleyan Robin LeWinter '94 Middlebury Frank Winkler
1992 Vassar Sherry Godlin '93 Colgate Thomas Balonek
1992 Bryn Mawr Tanya Ramond '94 Williams Jay Pasachoff
1992 Haverford William Best '94 Williams Jay Pasachoff
1991 + 1992 Williams Fronefield Crawford '94 Swarthmore + Haverford John Gaustad + Jon Marr
1991 Middlebury Alexey Makarenko Wellesley Richard French
1991 Vassar Ali Messina '94 Wesleyan Russ Levreault
1991 Wesleyan Anastasia Alexov '94 Middlebury Stephen Ratcliff
1991 Wellesley Colleen McGhee '93 Wesleyan William Herbst
1991 Middlebury David Bergeron '92 Colgate Thomas Balonek
1991 Vassar Deepak Kaul '92 Haverford Stephen Boughn
1991 Wesleyan Elan Grossman '92 Wellesley Priscilla Benson
1991 Vassar Elizabeth Bonar '93 Wesleyan William Herbst
1991 Wesleyan Jessica Rosenberg '93 Vassar Debra Elmegreen
1991 Vassar Kevin McLoughlin '94 Haverford John Marr
1991 Swarthmore Knut Olsen '92 Vassar Fred Chromey
1991 Wellesley Michelle Freddolino '93 Williams Jay Pasachoff
1991 Middlebury Ritu Verma '92 Colgate Thomas Balonek
1991 Vassar Zachary Baquet '93 Williams Jay Pasachoff
1990 + 1991 Haverford Gary Garber '92 Wesleyan + Swarthmore William Herbst + John Gaustad
1990 Wesleyan Aaron Barr '93 Wesleyan William Herbst
1990 Haverford David Reiss '93 Vassar Debra Elmegreen
1990 Wesleyan Greg Mandel '91 Haverford Steve Boughn
1990 Middlebury John Weiss '91 Swarthmore Wulff Heintz
1990 Wellesley Kay Krewson '91 Middlebury Frank Winkler
1990 Vassar Lauren Jones '91 Swarthmore John Gaustad
1990 Wellesley Martina Arndt '91 Wesleyan William Herbst
1990 Bryn Mawr Mary Ellen Hunt '91 Vassar Fred Chromey
1990 Williams Noah Meyerson '93 Swarthmore Wulff Heintz
1990 Colgate Rob Curran '91 Wellesley Priscilla Benson